Aromalarım E-ticaret Sitesi

Toptan ve perakende satışlarımız için bize ulaşın!

Tescilli Markamız:

Hemen iletişime geçin!
TR +(90) 507-797-2759 info@aromalarim.eu MURATLI / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE
Bizi takip edin!

Kargo ve Ödeme Sözleşmesi

Kargo ve Ödeme Sözleşmesi

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi

Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmemektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. Siparişleriniz kargoda zarar görmemesi için balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Kargoda oluşabilecek bir zarardan dolayı firmamız sorumlu olup , kargoda zarar gören ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. 

Siparişleriniz SÜRAT Kargo ile gönderilmektedir. Siparişiniz hakkında sistemde kayıtlı mail adresinize kargo bilgisi gönderilecektir.

Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz  1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri iade edilecektir. İade durumunda siparişiniz hakkında tarafımızca aranıp bilgilendirileceksiniz.

2.Sevkiyat

Aynı gün kargo ile belirtilen ürünler ( saat 15:00 a kadar gelen siparişler) aynı gün kargolanmaktadır. “Aynı Gün Kargo” dışında ki ürün siparişleriniz en geç 3 gün içerisinde kargolanmaktadır.

3.Gizlilik

Sistemde kayıtlı olan bilgileriniz hiç bir kurum veya kuruluş ile paylaşılmamaktadır. 

4.Teslimat ve Ücretlendirme

Siparişlerinizin teslimatı SÜRAT Kargo tarafından gerçekleştirilmektedir. Kargo ücreti sistem tarafından otomatik olarak eklenmektedir.   Kargo ücreti 15TL dir, kapıda ödeme sistemimiz bulunmamaktadır. 200 TL aşan siparişlerde kargo ücreti alınmamaktadır.

Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC den verilen siparişler iptal edilecektir.